Araç Kiralama Koşulları

Elazığ Umut oto kiralama Araç Kiralama Koşulları

Araç kiralamak isteyen müşterilerimizde bulunması gereken bazı kriterler mevcut.

YAŞ SINIRLAMASI

Öncelikle araç kiralama talebinde bulunan müşterimizin 21 yaşını doldurmuş ve en az 2 yıllık (B) sınıfı ehliyeti olmak zorunda.

KİRALAMA SÜRESİ

 Araç kiralama süresi minimum 24 saat yani 1 gündür, Uzun vadeli araç kiralama hizmetimizde bulunmaktadır, fakat kiralama ücreti peşin alınır.

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HUSUSLAR

Araçlarımız Rent A Car kaskoludur. Kaza anında %4 muhafiyet yatar ve değer kaybı ücretleri alınır. Günlük araç kiralama hizmetinde kilometre kullanım hakkı günlük 200 km’dir. 1 hafta ve daha uzun vadeli kiralama hizmetlerinde km kullanım hakkı değişkenlik göstermekte gerekli bilgi için ofisimize danışmanız yeterli olacaktır. Kilometre hakkını aşma durumunda km başına 1 TL ile ücret alınmaktadır.  Aracımızın içinde bulunan yakıt sözleşmemize not edilmekte araç teslim edildiği yakıtta geri alınmaktadır. Eksik gelen yakıt seviyesi hizmet bedeli ile birlikte müşteriden temin edilmektedir. Araçlarımız müşterilerimize temiz bir şekilde teslim edilir, temiz geri gelmeyen araçtan yıkama ücreti alınır.

ARAÇ İADE SÜRESİ

Aracın teslim edilmesi gereken saati 2 saate kadar geçmesi durumunda kiralama fiyatının 1/3 kadarını 2 saatten fazla gecikmesi halinde 1 gün ücreti alınır.

 

 

ÖDEME KOŞULLARI

Kiralama tutarı ve bulunduğu takdirde ek hizmetler aracın müşterimize teslim edildiği zaman peşin alınmaktadır. Ödeme planlarının dışında kalan, ceza, hasar, eksik yakıt, km aşımı gibi durumlar araç tarafımızca teslim alındığı zaman  gerekli kontroller yapılır eğer bu tarz bi durum varsa müşteriden tahsil edilir.

TRAFİK CEZALARI

Aracın kirada bulunduğu süre içinde araç plakasına yazılan trafik cezaları, kaçak köprü ve otoyol geçişi cezaları kira anlaşmasında belirtilen kişi tarafından ödenir.

SÜRE UZATMA

Kiralamış olduğunuz aracın ihtiyacınız doğrultusunda kiralama süresini uzatmak isterseniz bir gün önceden ofisimizi arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir.

Elazığ Umut Oto Kiralama

Elazig Oto Kiralama
Elazig Araç Kiralama
Elazig Havaalanı Oto Kiralama
Elazig Havalimanı Araç Kiralama